MALIČKOSTMI DOKAZUJEME ODDANOST ZÁKAZNÍKOVI

logo KBS

Complete Buildings Service

Nikdy nevíš, co tě doma čeká...

O nás

Kompletní péče o byt, kancelář, obchod či provozovnu.


Smyslem naší služby, je poskytnout zákazníkovi dlouhodobě kompletní servis v co nejširším rozsahu, formou permanentní péče-údržby zákazníkova bytu, kanceláře, obchodu či provozovny, jeho zařízení a příslušenství. Staráme se kompletně o Váš byt vždy, když potřebujete.

Postaráme se od malých drobných oprav, havarijních oprav, renovací, řemeslných úkonů, přes úklid, stěhování, údržbu, vyklizení, až po náročné rekonstrukce a přestavby. Chceme pro Vás být osobním partnerem, na kterého se obrátíte kdykoliv potřebujete cokoliv zajistit či vyřešit.

Ušetříme Vám nejen Váš čas, ale i nemalé finanční náklady. Věnujeme se Vašim problémům místo Vás. O všem Vás informujeme a každé vynaložené náklady konzultujeme s Vámi.

Platíte pouze to, co je smluvně dojednáno a následně realizováno. Veškeré práce u nás sjednané, provádí pouze kvalifikovaní řemeslníci k danému úkonu kompetentní.

Smluvním zákazníkům nabízíme zvýhodněné služby a další výhody při dlouhodobé péči o byt.


Drobné opravy a úpravy všeho druhu

Původní stav demontáž Demontáž původní dlažby Instalace drenáží a vodičů po ploše Těžení zeminy pro nové podloží Těžení zeminy po ploše Úprava lože betonové patky pro pergolu Usazané obrubníky, pokládka štěrkového lože Pokládka dlažby Pokládka dlažby 2 Stavba pergoly

Služby

Kontakt

Martin Jirounek

IČO: 49724797

Tel.: +420 603 503 703

info@kbspraha.cz

Objednávky, připomínky, dotazy

Skrýt

Ceník

Cenovou nabídku vypracujeme a upřesníme na základě Vašich požadavků.

Po získání maxima informací, případně podkladů či prohlídky v místě realizace, Vám stanovíme nabízenou cenu v co nejpřesnějším rozsahu bez dodatečných vícenákladů.

Ceny jsou stanoveny vždy individuálně dohodou, předem uzavřenou.

Co není předem dojednáno, není ani nárokováno.

Partneři a recenze

www.ave.cz

Ekologický přístup

V oblasti odpadového hospodářství, dlouhodobě spolupracujeme s firmou AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o., pro kterou jsme jeden z partnerů podílející se na zakázkách splolečnosti AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o., která poskytuje komplexní portfolio služeb odpadového hospodářství pro komunální a soukromé zákazníky a zajišťuje technologickou a ekologickou úroveň zpracování odpadu. Firma dále zajišťuje svoz a odstranění komunálního a živnostenského odpadu včetně nebezpečného, svoz a dotřídění separovaných složek odpadu, zpracování druhotných surovin, sanace starých ekologických zátěží, letní čištění a zimní údržba komunikací.

www.hladik-odpady.cz

Doprava, kontejnery, nakládka

V oblasti dopravní obslužnosti staveb, odvozu a nakládky odpadu od 3,5 – 8 tun, máme k dispozici více než stovku kontejnerů o objemech 3,5,6,9,11,13,14,16,20 m3 s působností Praha a Střední Čechy. Specializace na užší centrum Prahy je naší doménou, neboť nosiče kontejnerů jsou na uspůsobených podvozcích s malým rozvorem náprav vozidel Mitsubishi a Iveco. Dále nakladač LIEBHERR 509 pro nakládku, zemní a výkopové práce většího rozsahu.

www.rozhlas.cz

Stěhování, vyklízení

Mezi největší akce realizované v posledních letech patří kompletní přestěhování téměř 1500 zaměstnanců Českého Rozhlasu do nových zrekonstruovaných budov, včetně dopravy, demontáží či kompletace nového zařízení. Další vyjímečná akce s naší velkou účastí, bylo kompletní vyklizení a demontáž veškerého zařízení a vybavení mediálně známeho Hotelu Praha.

www.abdoor.cz

Vrata, brány, žaluzie, vjezdové systémy, stínící systémy

Náš dodavatel technologií a systémů. Kompletní realizace od projektu přes přípravu samotnou instalaci a uvedení do provozu.

www.ronn.cz

Široké používání moderních materiálů pro byt, dům, zahradu, provozovnu

Kompozitní rošty a kompozitní konstrukce, nerezové žlaby a nerezové vpusti. Koupelnové žlaby. Prosvětlit sklepní prostory pomohou anglické dvorky nebo sklepní plastová okna. Nabízíme odvodňovací systémy před garáže i parkoviště. Vsakovací systémy, jímky a venkovní nádrže. Dodavatel pro liniové odvodnění z polymerického betonu nebo z PE-HD, odlučovače ropných látek a tuků s návazností na vsakovací systémy.